Supplies - 394422-2022
Poland-Lidzbark: Miscellaneous computer equipment
2022/S 138-394422
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2022/S 122-346304)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
E-Administracja w Gminie Lidzbark
Reference number: BiGK.271.1.19.2022
II.1.2)Main CPV code
30236000 Miscellaneous computer equipment
II.1.4)Short description:
1.Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie e-usług w ramach projektu E-Administracja w Gminie Lidzbark.
2. Zamówienie obejmuje:
1) Część 1 – Wyposażenie serwerowni – elementy wyposażenia infrastruktury sieciowej,
2) Część 2 – Wyposażenie stanowisk pracowniczych,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).