We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odkanalizovanie obce Pribeta a Čistiareň odpadových vôd Pribeta
Reference number: VO_Pribeta_SP_1/2022
II.1.2)Main CPV code
45232400 Sewer construction work
II.1.4)Short description:
Predmetom stavebných prác je zhotovenie Diela "Odkanalizovanie obce Pribeta a Čistiareň odpadových vôd Pribeta" v nasledovnom rozsahu:
-výstavba gravitačnej kanalizácie v dĺžke 20 715,50 m z hladkých plnostenných kanalizačných rúr PVC DN250/300 SN8,
-výstavba 8 ks čerpacích staníc,
-výstavba 2 042,80 m výtlačných potrubí HDPE DN65/80 PN10,
-realizácia 1 218 ks kanalizačných odbočiek v celkovej dĺžke 9 401,90 m rúr PVC DN150/200 SN8 ukončené revíznou šachtou DN400,
-výstavba ČOV Pribeta pre projektovanú kapacitu 3000 EO.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené v profile.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 15 985 053.67 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
45232423 Sewage pumping stations construction work
45332000 Plumbing and drain-laying work
45232440 Construction work for sewage pipes
45112000 Excavating and earthmoving work
45232431 Wastewater pumping station
45252127 Wastewater treatment plant construction work
45252130 Sewage plant equipment
45351000 Mechanical engineering installation works
90491000 Sewer survey services
45310000 Electrical installation work
II.2.4)Description of the procurement:
Dielo obsahuje nasledovné stavebné objekty a prevádzkové súbory:
Kanalizácia
SO 01 Splašková kanalizácia
časť - gravitačná kanalizácia
časť - výtlačné potrubia
časť - kanalizačné odbočenia
časť - čerpacie stanice
SO 02 Prípojky NN k ČS
PS 01 Splašková kanalizácia - technologická časť ČS
Čistiareň odpadových vôd
SO 1 Prevádzková budova s biologickými reaktormi
Stavebná elektroinštalácia pre objekty
- SO 1 Prevádzková budova s biologickým reaktorom
- SO 2 Budova odvodňovania kalu
- SO 6.2 NN Prípojka a NN Rozvody
- SO 7 Kalojem
- MO Merný objekt
SO 01 Prevádzková budova zdravotechnika
SO 2 Budova odvodnenia kalu
SO 2 Budova odvodnenia kalu-zdravotechnika
SO 3 Oplotenie
SO 4 Spevnené plochy
SO 5 Terénne a sadové úpravy
SO 6 Inžinierske siete
Merný objekt
SO 7 Kalojem
PS 1 - Mechanické predčistenie
PS 2 - Biologické a terciárne čistenie
PS 3 - Odvodnenie kalu a kalojem
PS 4 - Prevádzkový rozvod silnoprúdu a ASRTP