Szolgáltatások - 398917-2017
Magyarország-Budapest: Biztonsági szolgáltatások
2017/S 194-398917
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Biztonsági szolgáltatások ellátása a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan.
II.1.2)Fő CPV-kód
79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Biztonsági szolgáltatások ellátása a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Az Ajánlattevő elsődleges feladata a rendezvények biztonságos lebonyolítása során a létesítményekbe történő kontrollált beléptetés, a területeken belüli elhelyezkedés és mozgás, illetve a rendezvényekből fakadó ideiglenes kialakítások okozta, a normál üzemtől történő eltérésekből fakadó biztonsági tényezők figyelembevétele és alkalmazása.
A kiválasztásra kerülő biztonsági szolgálat számára a következő feladatok kerülnek kijelölésre:
— Alapvető vagyonvédelmi feladatok, kihelyezett értéktárgyak és eszközök őrzése – Biztonsági beléptetés biztonságtechnikai eszközökkel.
— A szolgáltatáshoz kapcsolódó URH kommunikációs rendszer kiépítése.
— A szolgáltatáshoz kapcsolódó megfigyelőrendszer kiépítése és üzemeltetése.
— Jegybeléptetés informatikai eszközökkel, tájékoztatás, útbaigazítás.
— Sportbiztonság elvek alapján történő beléptetés, szurkolók kezelése.
— Akkreditációs zónák ellenőrzése informatikai eszközzel és élőerővel.
— Parkoltatás, parkolási jogosultságok ellenőrzése, területzárás, forgalom terelés.
A kiválasztásra kerülő biztonsági szolgálat működési kereteit a 2005. évi CXXXIII. törvény A személy- és vagyonvédelmi tevékenységet végző személyre vonatkozó szabályok 25-31§. paragrafusai szabják meg.