Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework Contract in Two (2) Phases for Provisions of Commissioning and Maintenance Services for Vibration Table in Scientific Laboratory of the JRC Petten
Reference number: JRC/PTT/2020/OP/0830
II.1.2)Main CPV code50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
II.1.4)Short description:
Commissioning of re-installed vibration table (VT) and yearly maintenance is required for research purposes.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 142 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
31710000 Electronic equipment
31122100 Fuel cells
38436000 Shakers and accessories
38500000 Checking and testing apparatus
38434400 Vibration analysers
II.2.4)Description of the procurement:
Framework contract in two (2) phases for provisions of commissioning and maintenance services for Vibration Table in scientific laboratory of the JRC Petten.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Két (2) szakaszból álló keretszerződés a JRC petteni telephelyén található tudományos laboratórium rázóasztalára vonatkozó üzembehelyezési és karbantartási szolgáltatásokra irányulóan
Hivatkozási szám: JRC/PTT/2020/OP/0830
II.1.2)Fő CPV-kód50800000 Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kutatási okokból szükséges az újratelepített rázóasztal (vibration table, VT)üzembe helyezése és éves karbantartása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 142 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)50800000 Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások
31710000 Villamos berendezések
31122100 Üzemanyagcellák
38436000 Rázógépek és tartozékok
38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek
38434400 Rezgésanalizátorok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Két (2) szakaszból álló keretszerződés a JRC petteni telephelyén található tudományos laboratórium rázóasztalára vonatkozó üzembehelyezési és karbantartási szolgáltatásokra irányulóan.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa w 2 etapach obejmująca usługi uruchomienia oraz konserwacji stołu wibracyjnego w laboratorium naukowym JRC w Petten
Numer referencyjny: JRC/PTT/2020/OP/0830
II.1.2)Główny kod CPV50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
II.1.4)Krótki opis:
Do celów badawczych konieczny jest uruchomienie ponownie zainstalowanego stołu wibracyjnego (VT) oraz coroczna konserwacja.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 142 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
31710000 Sprzęt elektroniczny
31122100 Komórki paliwowe
38436000 Wstrząsarki i akcesoria
38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
38434400 Analizatory drgań
II.2.4)Opis zamówienia:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva v 2 etapách na poskytovanie služieb uvedenia do prevádzky a údržby vibračného stola vo vedeckom laboratóriu JRC Petten
Referenčné číslo: JRC/PTT/2020/OP/0830
II.1.2)Hlavný kód CPV50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
II.1.4)Stručný opis:
Na výskumné účely sa vyžaduje uvedenie do prevádzky znovu nainštalovaného vibračného stola a ročná údržba.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 142 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
31710000 Elektronické zariadenia
31122100 Palivové články
38436000 Trepačky a príslušenstvo
38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
38434400 Analyzátory vibrácií
II.2.4)Opis obstarávania:
Rámcová zmluva v 2 etapách na poskytovanie služieb uvedenia do prevádzky a údržby vibračného stola vo vedeckom laboratóriu JRC Petten.