Az ajánlattevők neve, címe és adószáma, részenkénti bontásban:
2. közbeszerzési rész tekintetében:
Colas Út Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság, székhely: 1113 Budapest, Bocskai út 73., adószám: 14904134-2-44
STRABAG Építő Korlátolt Felelősségű Társaság, székhely: 1117 Budapest, Gábor Dénes utca 2. (Infopark D épület)., adószám: 12961555-4-43
MENTO Környezetkultúra Korlátolt Felelősségű Társaság, székhely: 3527 Miskolc, Besenyői út 26., adószám: 11440424-2-05
HE-DO Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, székhely: 1133 Budapest, Váci út 76., adószám: 27972685-2-41
Stravaco Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság, székhely: 6331 Foktő, Fő út 97., adószám: 24814694-2-03
SWIETELSKY Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság, székhely: 1016 Budapest, Mészáros utca 13., adószám: 14300327-2-44