Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Társadalmi párbeszéd az olimpiáért 2016 kommunikációs kampány 2016. évi stratégiájának kialakítása, a benne foglalt rendezvények megvalósítása, média kommunikációs kampány megtervezése, lebonyolítása.
II.1.2)Fő CPV-kód79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő az eljárást a Kbt. 105. § (1) bek. c) pont szerinti keretmegállapodás megkötése céljából indítja. A szolgáltatások megrendelésére a Megrendelő (Ajánlatkérő) konzultációra történő felhívását követően a Vállalkozó (Ajánlattevő) egyedi ajánlata alapján kerül sor a keretösszeg erejéig a Vállalkozási Keretmegállapodásban szabályozott módon.
Keretösszeg: nettó 700 + 200 000 000 HUF.
Ajánlatkérő lehetősége a Vállalkozási Keretmegállapodás 6 hónapos időtartamának további maximum 3 hónappal történő meghosszabbítása valamint a keretmegállapodás nettó 700 000 000 HUF-os keretösszegének maximum nettó 200 000 000 HUF-tal való megemelése.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Társadalmi párbeszéd az olimpiáért 2016 kommunikációs kampány 2016. évi stratégiájának kialakítása, a benne foglalt rendezvények megvalósítása, média kommunikációs kampány megtervezése, lebonyolítása
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: