2. Zamówienie obejmuje zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w pkt 5 do SWZ:
1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r. wynosi 3 332 379 kWh.
2) Wykonanie czynności wynikających z pełnomocnictwa, stanowiącego załącznik nr 2 do projektu umowy, w szczególności Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartej z Wykonawcą umowy sprzedaży energii elektrycznej, reprezentowania Zamawiającego, składania oświadczeń woli oraz ustalania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych informacji w zakresie zmiany dostawcy sprzedaży energii elektrycznej.
3) Zamawiający informuje, że proces zmiany sprzedawcy dla wszystkich punktów poboru odbywa się po raz kolejny. Dotychczasowa umowa na zakup energii jest zawarta na okres do 31.12.2021 r. z dostawcą TAURON
Sprzedaż sp. z o.o., ul. Łagiewnicka 60, 30-417 Kraków. Zamawiający nie posiada umów kompleksowych oraz nie korzysta z ofert promocyjnych.
5. Wykaz jednostek organizacyjnych, spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów
i biorących udział w postępowaniu:
1) Gmina Krzeszowice, ul. Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice;
2) Zakład Administracji Budynków Komunalnych ul. F. Kulczyckiego 1, 32-065 Krzeszowice;
3) Przedszkole Samorządowe w Tenczynku, ul. Wł. Reymonta 3, 32-067 Tenczynek;
4) Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach ul. Batalionów Chłopskich 9, 32-065 Krzeszowice;
5) Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach; ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice;
6) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice;
7) Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance; 32-067 Tenczynek;
8) Szkoła Podstawowa im. Jana Łachuta w Ostrężnicy; ul. Królewska 32, 32-065 Krzeszowice;
9) Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Paczółtowicach, Paczółtowice 2, 32-065 Krzeszowice;
10) Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze; ul. Szkolna 1, 32-065 Krzeszowice;
11) Szkoła Podstawowa im. Mjr Józefa Ryłki w Czernej, Czerna 274, 32-065 Krzeszowice;
12) Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach, Filipowice 554; 32-065 Krzeszowice;
13) Szkoła Podstawowa im. K.i A. Potockich w Miękini, Miękinia 180, 32-065 Krzeszowice;
14) Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ul. Szkolna 2; 32-065 Krzeszowice;
15) Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Górze; ul. Krakowska 35, 32-065 Krzeszowice;
16) Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zalasiu; ul. Ludwika Siudy 6; 32-067 Tenczynek;
17) Szkoła Podstawowa im. Wł. Jagiełły w Tenczynku; ul. Szkolna 6, 32-067 Tenczynek.