Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 404483-2021
Slovenija-Ljubljana: Osebni računalniki
2021/S 152-404483
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Blago
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov
Referenčna številka dokumenta: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2)Glavna koda CPV
30213000 Osebni računalniki
II.1.4)Kratek opis:
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov v sklopih in predvidenih količinah, kot je razvidno v dokumentaciji v zvezi z oddajo naročila.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Osnovni prenosni računalnik
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30213100 Prenosni računalniki
II.2.4)Opis javnega naročila:
Standardni prenosni računalnik
Št. sklopa: 2
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo
Št. sklopa: 3
Zmogljiv prenosni računalnik
Št. sklopa: 4
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo
Št. sklopa: 5
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Št. sklopa: 6
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Št. sklopa: 7
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo
Št. sklopa: 8
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo
Št. sklopa: 9
Tablični računalnik I
Št. sklopa: 10
30213200 Tablični računalnik
Tablični računalnik I s tipkovnico
Št. sklopa: 11
Tablični računalnik II
Št. sklopa: 12
Tablični računalnik II s tipkovnico
Št. sklopa: 13
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi)
Št. sklopa: 14
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte)
Št. sklopa: 15