Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (3, 6-8 dalys)
II.1.2)Main CPV code71900000 Laboratory services
II.1.4)Short description:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (3, 6-8 dalys).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (3 dalis).
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)71900000 Laboratory services
II.2.4)Description of the procurement:
„Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A14 Vilnius–Utena ruožų 16,80-17,64 km ir 20,84-21,50 km rekonstravimo techninio darbo projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas“ arbitražinių laboratorinių bandymų ir matavimų paslaugos.
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (6 dalis)
Lot No: 6
„Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 163 Ežerė–Mažeikiai ruožo nuo 0,00 iki 6,89 km rekonstravimas“ arbitražinių laboratorinių bandymų ir matavimų paslaugos.
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (7 dalis)
Lot No: 7
„Švėkšnos miestelio Vilkėno gatvės (sutampančios su valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 193 Kvėdarna–Švėkšna–Saugos ruožu nuo 25,413 iki 26,570 km) rekonstravimas“ arbitražinių laboratorinių bandymų ir matavimų paslaugos.
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (8 dalis)
Lot No: 8