Önkéntes előzetes átláthatóságra vonatkozó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
André Kertész fotógyűjteményének adásvétele
Hivatkozási szám: EKR000572912021
II.1.2)Fő CPV-kód22315000 Fénykép
II.1.4)Rövid meghatározás:
André Kertész 1 163 darabból álló fotógyűjteményének adásvétele, illetőleg az egyedileg azonosított fényképekre vonatkozó egyes felhasználási jogok megszerzése műtárgy adásvételi szerződés keretében a II.2.4) pontban és közbeszerzési dokumentumokban (KD) foglaltak szerint
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)22315000 Fénykép
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A közbeszerzés tárgya: André Kertész fotógyűjteményének („Magyarországi emlékek 1913-1923 / André Kertész későbbi kollázsa”) adásvétele, illetőleg az egyedileg azonosított fényképekre vonatkozó egyes felhasználási jogok megszerzése műtárgy adásvételi szerződés keretében a következő fő mennyiségek mellett:
összesen 1163 db fénykép a következő csoportokba sorolva:
- kontaktok (943 db),
- vintázsok (59 db),
- polaroidok (151 db),
- André Kertész-kollázs (1 db),
- ún. személyes képek (9 darab)
az Ajánlatkérő (AK) által megismert összetételben, egyedileg azonosítva, a Magyar Nemzeti Múzeum által készített szakvéleményben foglaltak szerint.
A fényképek egyedi azonosítóit a közbeszerzési dokumentumokban (KD) foglalt képjegyzék tartalmazza
Az adásvételre az André Kertész fotógyűjteményének állami tulajdonba vételéhez szükséges intézkedésekről szóló 1310/2020. (VI. 12.) Korm. határozatban foglaltak szerint kerül sor.
További részletes elvárások és a kötendő szerződés tervezete a KD-ban.