II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do kolejek -Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 295-22-03)
Reference number: 701801551
II.1.2)Main CPV code44164200 Tubing
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 295-22-03)
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1 - rolka jezdna RD 118 kpl 06008 kolejka podwieszona Scharf
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej SA w latach 2018-2019 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2 - iglica rozjazdu 16844 kolejka Scharf
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3 - rolka jezdna RD 118 kpl 127259 kolejka Scharf
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4 - chłodnica wody 146731 kolejka Scharf
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5 - szakla - 80 kpl 05919 kolejka Scharf
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6 - rolka jezdna RD 118 kpl 144415 kolejka podwieszona Scharf/ciągnik spalinowy DZ-1500 DZ-80
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7 - sprężyna hamulcowa 34661 kolejka Scharf
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8 - silnik hydrauliczny promieniowy 126545 kolejka Scharf
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9 - rolka jezdna kpl 110000 kolejka Scharf
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10 - wjazd rozjazdu 15764 kolejka Scharf
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11 - wyjazd rozjazdu prawy 18332 kolejka Scharf
Lot No: 11
Część zamówienia (zadania) nr 12 - wyjazd rozjazdu lewy 18333 kolejka Scharf
Lot No: 12
Część zamówienia (zadania) nr 13 - blokada położenia zwrotnicy 13901 kolejka Scharf
Lot No: 13
Część zamówienia (zadania) nr 14 - klatka kabiny kierowcy 144735 kolejka Scharf
Lot No: 14
Część zamówienia (zadania) nr 15 - szczęka hamulcowa 95 kpl 117097 kolejka Scharf
Lot No: 15
Część zamówienia (zadania) nr 16 - kolektor wydechowy chłodzony wodą 132645 kolejka Scharf/ciągnik spalinowy kolejki podwieszanej DZ-80
Lot No: 16
Część zamówienia (zadania) nr 17 - prądnica DG-24V 151428 kolejka Scharf
Lot No: 17
Część zamówienia (zadania) nr 18 - zestaw filtrów DZ-1500 (9 x sztuk) SP199 kolejka Scharf
Lot No: 18
Część zamówienia (zadania) nr 19 - pulpit jazdy FGI-01 146225 kolejka Scharf
Lot No: 19
Część zamówienia (zadania) nr 20 - cześci zamienne do kolejek Grupy SMT Scharf
Lot No: 20