Supplies - 408894-2018
Poland-Katowice: Oxygen administration unit
2018/S 180-408894
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Reference number: 701701375
II.1.2)Main CPV code
33157800 Oxygen administration unit
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadania nr 1-2
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement: