Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Schouwburg Ogterop Architect
Referentienummer: 2101019
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
Schouwburg Ogterop vervult een belangrijke culturele rol in Meppel en omgeving. De schouwburg is ontstaan uit een in 1868 gebouwd “Stationskoffijhuis” met hotel. In 1886 werd het hotel uitgebreid met een schouwburgzaal in “Weense stijl”. In 1970 is het oude schouwburggebouw gesloopt en vervangen door een nieuwe schouwburg, waarbij de karakteristieke Grote Zaal behouden bleef. In 1976 breidde Ogterop uit met theaterrestaurant Het Schellinkje en een kleine zaal, de Engelenbak.
Het gebouw voldoet niet meer aan de huidige eisen, er is achterstallig onderhoud en er zijn ernstige knelpunten op het gebied van veiligheid, functionaliteit, logistiek en theatertechniek. Een duurzaam en toekomstbestendig perspectief is voor Schouwburg Ogterop alleen mogelijk als de accommodatie up-to-date is. Hiertoe dienen de knelpunten te worden opgelost en dient een vernieuwde, duurzame huisvesting te worden gerealiseerd.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Totale omvang van ca. 4.000 m2 bvo