Építési beruházás - 412940-2017
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2017/S 201-412940
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására az észak-magyarországi térségben.
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Dunavarsány szennyvíztisztító telep technológiájának korszerűsítésére vonatkozó feladatok ellátására, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
Rész száma: ÉMO4
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2015-00039 azonosítószámú projekt keretében Dunavarsány szennyvíztisztító telep technológiájának korszerűsítésére vonatkozó feladatok ellátására, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Meglévő szennyvíztisztító telep technológai fejlesztése (ide értve a biológiai műtárgysor és biológiai gépészet fejlesztését is) és korszerűsítése:
Szennyvíztisztító telep helye: Dunavarsány külterület, 036/17. hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás: 35 244 LE.
Tervezett hidraulikai kapacitás: 2 700 m3/d.
A tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.
Nyertes ajánlattevő feladatát képezik továbbá különösen:
1. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomhoz a kiviteli szintű tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
A nyertes ajánlattevő feladatát képezi, hogy az indikatív jelleggel rendelkezésre bocsátott tervekben foglaltak figyelembe vételével a kivitelezéshez és az üzemeltetéshez szükséges minden további tervet (építéstechnológiai, gyártmány és részlettervet), tervrajzot és dokumentációt, indikatív tervtől eltérő engedélyezési terveket, kiviteli terveket, próbaüzemi terveket, megvalósulási terveket, üzemeltetési és-karbantartási utasításokat teljes körűen elkészítsen, a kivitelezést megvalósítsa a hatóság által előírt idejű próbaüzemmel, sikeres üzembe helyezési eljárás lefolytatásával együtt. A nyertes ajánlattevő teljes körű felelősséggel tartozik az általa készített dokumentumokban és tervekben foglaltak helyességéért és a vonatkozó szabványokban, jogszabályokban és egyéb előírásokban foglaltak betartásáért.
2. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomban ismertetett beavatkozások, létesítmények funkciójának, céljának, valamint rendeltetésszerű használatának megfelelő, teljes körű, műszakilag és minőségileg kifogástalan, szerződésszerű kivitelezése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek, a hatályos jogszabályoknak, a műszaki szabványoknak, a mindenkori engedélyeknek, valamint a technika mai állásának megfelelően. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a szerződés teljesítése során a FIDIC Sárga könyv (Elektromos és gépészeti létesítményekhez, valamint vállalkozó által tervezett építési és mérnöki létesítményekhez, második, átdolgozott magyar nyelvű kiadás, 2011. szeptember) rendelkezései alkalmazandóak.
Folytatás: VI.4.3) Jogorvoslati kérelmek benyújtása.
Eger Város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése és a szennyvíztisztitó telep korszerűsítése, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
Rész száma: ÉMO8
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00090 azonosító számú projekt Eger Város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése és a szennyvíztisztitó telep korszerűsítése, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei – Eger.
Szennyvízcsatorna hálózat építése.
Házi bekötések száma (db) 163.
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 4 747.
Nyomóvezeték hossza (m) -.
Közterületi átemelő (db) -.
Közterületi átemelőből új építés (db) -.
Közterületi átemelőből felújítás (db) -.
Hálózatrekonstrukció (m) 4 210.
Szennyvíztelep építése/fejlesztése.
Meglévő szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése, korszerűsítése.
Szennyvíztisztító telep helye Eger, 9841 hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 78 779.
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 19 700.
A projekt célja a meglévő szennyvíztisztító telep fejlesztése, ezen belül az iszapkezelés kiépítése biogáz hasznosítással. A szennyvízgyűjtő-, elvezető hálózat létesítése c. feladatok keretében Ajánlatkérő összesen 163 db ingatlan/társasházi lakás új, támogatott házi bekötés létesítését várja el Eger város olyan területein, ahol korábban nem épült ki szennyvízcsatorna és biztosított annak csatlakozása a meglévő szennyvízcsatorna hálózathoz.
Részleteket a műszaki leírás tartalmazza.