II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa prętów ze stali w gat. St dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Numer referencyjny: 701801812
II.1.2)Główny kod CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa prętów ze stali w gatunku ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 zadań.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pręty stalowe okragłe ST 3S
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.2.4)Opis zamówienia:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Pręty stalowe płaskie ST 3S
Część nr: 2
Pręty stalowe sześciokątne ze stali w gat ST 3S
Część nr: 3
Pręty stalowe kwadratowe ze stali w gat ST 3S
Część nr: 4
Pręty stalowe okrągły do zbrojenia betonu ze stali w gat ST 3S
Część nr: 5