2. Szállítólevél dátum: 11.7.2017.
Megrendelő dátum: 17.7.2017.
Megrendelt szivattyú (db):36.
Teljesítési Igazolás dátum: 25.7.2017.
Számla dátum: 25.7.2017.
Számla sorszám:2017/00631.
Számla végösszege (nettó, HUF):2 203 251.
5. Szállítólevél dátum:2017.07.11
Megrendelő dátum:2017.08.01
Megrendelt szivattyú (db):10
Teljesítési Igazolás dátum:2017.08.09
Számla dátum:2017.08.09
Számla sorszám:2017/00686
Számla végösszege (nettó, HUF):2 663 722