A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2.1. Az alapszerződéshez képest – tartalékkeret terhén felül – elrendelt pótmunka tételeket jelen szerződés 1. számú melléklete tartalmazza.
2.2. Az 1.számú melléklet szerinti pótmunka tételek indokoltságát szerződő felek az alábbiak szerint állapítják meg:
Pótmunkaként elszámolható tételek:
— Kültéri stég felületek szőnyeggel történő burkolása: Az eredetileg faburkolattal ellátott felületet utólagosan, a tűzvédelmi szabályzatnak és a kiterjesztett Dagálytörvénynek megfelelően Bfl-S1 tűzvédelmi besorolású. Megrendelő által kiválasztott sötétkék színű szőnyegburkolattal szükséges ellátni.
— 54 db klímaberendezés biztosítása: Megrendelő tájékoztatást küldött, hogy azon létesítményekben, ahol emberek tartózkodnak oda klímát kell biztosítani a versenyidőszak alatt. Ez összesen 54 db klíma beépítését jelenti.
— 100m2-es merev falú sátor biztosítása V.I.P területre: Az eredetileg 1db 100m2-es puha falú sátor helyett 1db 100m2-es merev falú sátor kialakítást súlyozva padozattal, klímával és filc borítással lehet megoldani.
— Gyorsított ütemterv szerinti bontással járó plusz költségek: Az eredeti ütemterv szerinti bontsát, a Megrendelő kérésére a Tagore Sétányon gyorsított ütemterv szerint kell végrehajtani.