II.1)Obseg naročila
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila
Merilo kakovosti - Ime: Živila iz shem kakovosti ali nacionalnih shem kakovosti / Ponder: 20
Cena - Ponder: 80
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.1)Naslov:
Meso perutnine in perutninski izdelki
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112100 Sveža perutnina
15130000 Mesni proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila:
Meso perutnine in perutninski izdelki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15330000 Predelano sadje in vrtnine
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15895000 Izdelki hitre prehrane
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjeni izdelki iz testa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 7
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Cena
Žita, mlevski izdelki, testenine
Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Žita, mlevski izdelki, testenine.
Kruh in pekovsko pecivo, slaščice
Št. sklopa: 10
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Kruh in pekovsko pecivo, slaščice.
Sadni sokovi, sirupi, voda, sadno žitne rezine
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sadni sokovi, sirupi, voda, sadno žitne rezine.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
15800000 Razna živila
Ekološko mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 13
Ekološko mleko in mlečni izdelki.
Ekološki kruh in ekološko pekovsko pecivo
Št. sklopa: 14
Ekološki kruh in ekološko pekovsko pecivo.
Ekološko meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 15
Ekološko meso in mesni izdelki.
Ekološko sadje in zelenjava
Št. sklopa: 16
Ekološko sadje in zelenjava.