Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 418904-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 172-418904
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új Érdi Járásbíróság épületének kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000047982018
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Új Érdi Járásbíróság és Járási Ügyészség épületének kivitelezése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45216112 Bírósági épület kivitelezése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
19154 helyszínrajzi számú telkek területe: 3628 m2
19152 helyszínrajzi számú telek területe: 496 m2
Beépítettség (19154 hrsz.): 61,99 %
Beépítettség (19152 hrsz.): 0 m2 (0 %)
Beépítési mód: zártsorú
Épület szintszáma: alagsor, fsz.+2 emelet
Összes nettó hasznos alapterület: 3570,90 m2
Zöldfelület (19154 hrsz.): 14,71 % (533,77 m2)
Zöldfelület (19152 hrsz.): 32,72 % (162,3 m2)
Szintterületi mutató (19154 hrsz.): 1,21
Homlokzatmagasság átlaga: 9,29 m >7,5 és <18 m
Parkolóhelyek száma:
19154 hrsz-ú teleken 46 db (23 db fedett, 23 db nyitott)
19152 hrsz-ú teleken 9 db
19154 hrsz-ú telek előtt 18 db
Egyéb közterületen - Velencei út 26 db
A kivitelezési munkálatok főbb elemei
— Járási bíróság és Járási Ügyészség épületének teljes körű kivitelezési munkálatainak elvégzése, az Érd, Szabadság tér 6. sz. alatti, 19154 hrsz-ú ingatlanon létesítendő új épületre vonatkozólag (építőmesteri munkálatok, épületgépészeti munkálatok, épületvillamossági munkálatok, összetett védelmi- és tűzjelző rendszer védőcsövezési munkái, közműcsatlakozások kiépítésének munkálatai, ingatlanon belüli gépjárműparkolók kialakítása, kert kialakításának munkálatai)
— Érd, Szabadság tér 6. sz. alatti, 19154 hrsz-ú ingatlan előtti közterületen végezendő munkálatok (gyalogos járda, gépkocsi behajtó és gépjármű parkolók kialakításának munkálatai)
— Érd, Ellenőr utca 2. sz. alatti 19152 hrsz-ú ingatlant érintő munkálatok. Az ingatlan az új épület telkének gépkocsival való, BV bejárattól független megközelítését biztosítja. (gyalogos járda, kert, gépkocsi behajtó és gépjármű parkolók kialakításának munkálatai)
— Érd, Velencei út mellett létesítendő további gépjármű parkolók kialakítási munkálatai (az épület megvalósításához szükséges gépjármű parkolók egy része az ingatlanon kívül, közterületen kerül kialakításra)
Az áramvételi lehetőség kialakítása Ajánlattevő feladata. A kialakítás, valamint a felhasznált energia költsége közvetlenül Ajánlattevőt terheli.
Vízvételi lehetőség az ingatlanon rendelkezésre áll. A fogyasztásmérés kialakítása Ajánlattevő feladata. A mérés kialakítása és a felhasznált víz költsége közvetlenül Ajánlattevőt terheli.
Jogerős építési engedély rendelkezésre áll.