A közbeszerzési eljárás tárgyát képező szolgáltatás nem osztható, kizárólag olyan megoldásokat tartalmaz, amelyek egymással szorosan, elválaszthatatlanul összefüggenek. A műszaki tartalom egységes jellegére tekintettel, a részajánlattétel lehetőségének biztosítása sem gazdasági, sem szakmai, sem technikai szempontból nem ésszerű és nem lehetséges.
A befizetés helye: vagy az ajánlatkérő fizetési számlaszáma: 10032000-00003271-01010016
4.Az ajánlati árat forintban (HUF) kell megadni, és a szerződés pénzneme is az.