2. Környezetvédelmi szempontok:
CO2, NOx, NMCH és PM kibocsátás, üzemanyag-fogyasztás (l/100 km)
2. r: A szerződés alvál. bevonásával megvalósított részének rövid ismertetése:
Gk kikonzerválás, szállítás,Tartozékok fel és beszerelése, felhelyezése,Gkmozgatás, mosás, takarítás, Gk forgalomba helyezése, átadása,Gk és tartozékok javítás, garanciális szolgáltatással kapcsolatos tevékenység, Szervizszolgáltatás, Gkjavítás,karbantartás, garanciális szolgáltatással kapcsolatos tevékenység, Műszaki vizsgáztatás, Gumiszolgáltatás: téli-nyári gumiabroncsok cseréje, szerelése, tárolása, javítása, Assistance szolgáltatás, Kárjavítás
5. r: A szerződés alváll. bevonásával megvalósított részének rövid ismertetése:
Fényhidak és egyéb megkülönböztető jelzések felszerelése, javítása, TETRA rádió előkészítése, Matricák felhelyezése, Gk szükséges átalakítási munkái, Gkjavítása, karbantartása