II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kontrola i monitoring realizacji zamówienia na cyfryzację danych Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego (PZGiK) szczebla powiatowego w celu ich publikacji
Reference number: CG-R-IV.ZP.U.272.55.2021.AR
II.1.2)Main CPV code71356100 Technical control services
II.1.4)Short description:
Zamówienia obejmuje:
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla powiatów: Gmina Miasta Radomia – część I, Powiat Płocki – część II, Powiat Pruszkowski – część III, Powiat Pułtuski – część IV, Powiat Sokołowski – część V, Powiat Żyrardowski – część VI,
w ramach projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” – Projekt ASI, mający na celu wykrywanie i eliminowanie ewentualnych zagrożeń niezgodnego z terminami zawartymi w Umowie na cyfryzację danych PZGiK i harmonogramie realizacji przedmiotu Umowy na cyfryzację danych PZGiK oraz wymogami określonymi w OPZ a także standardami technicznymi i przepisami prawa wykonania prac, które są przedmiotem zamówienia na cyfryzację danych PZGiK;
2) kontrolę techniczną rezultatów prac, objętych zamówieniem na „Cyfryzację danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71354300 Cadastral surveying services
71700000 Monitoring and control services
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
72212517 IT software development services
72314000 Data collection and collation services
72212312 Electronic publishing software development services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla Gmina Miasta Radomia – część I,
w ramach projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” – Projekt ASI, zwanym dalej „zamówieniem na cyfryzację danych PZGiK”, mający na celu wykrywanie i eliminowanie ewentualnych zagrożeń niezgodnego z terminami zawartymi w Umowie na cyfryzację danych PZGiK i harmonogramie realizacji przedmiotu Umowy na cyfryzację danych PZGiK oraz wymogami określonymi w OPZ a także standardami technicznymi i przepisami prawa wykonania prac, które są przedmiotem zamówienia na cyfryzację danych PZGiK;
2) kontrolę techniczną rezultatów prac, objętych zamówieniem na „Cyfryzację danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla powiatów wskazanych w pkt 1.
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla - Powiat Płocki
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla - Powiat Pruszkowski
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla - Powiat Pułtuski
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla - Powiat Sokołowski
1) monitoring przebiegu realizacji zamówienia „Cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji - tura X”, dla - Powiat Żyrardowski