Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Feasibility Study, Design and Prototype Development for a Mapping Platform on COVID-19 Therapeutics in the EU
Reference number: HADEA/2021/OP/0009-PIN
II.1.2)Main CPV code73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Short description:
Service contract encompassing the feasibility assessment, the design and prototype development of an interactive platform mapping the production capacity and supply of COVID-19 therapeutics in the EU including products in research and development phases. Such therapeutics can include ICU medicines, heparin, dexamethasone and antibiotics, in vitro diagnostics devices/companion diagnostics.
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
COVID-19 terapinių vaistų kartografavimo platformos ES galimybių studija, projektavimas ir prototipo kūrimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73000000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Paslaugų pirkimo sutartis, apimanti galimybių vertinimą, interaktyvios platformos kūrimo projektą ir prototipą, kuriais nustatomi COVID-19 terapinių vaistų pajėgumai ir tiekimas ES, įskaitant produktus mokslinių tyrimų ir plėtros etapais. Tokie vaistai gali būti intensyviosios terapijos skyriams skirti vaistai, heparinas, deksametazonas ir antibiotikai, in vitro diagnostikos priemonės ir (arba) atrankinės diagnostikos priemonės.
VI dalis: Papildoma informacija
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Studiu de fezabilitate, proiectare și dezvoltare de prototipuri pentru o platformă de inventariere a produselor terapeutice privind COVID-19 în UE
Număr de referinţă: HADEA/2021/OP/0009-PIN
II.1.2)Cod CPV principal73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
II.1.4)Descriere succintă:
Contract de servicii care cuprinde evaluarea fezabilității, proiectarea și dezvoltarea de prototipuri pentru o platformă interactivă care să inventarieze capacitatea de producție și furnizarea de terapii COVID-19 în UE, inclusiv de produse în etapele de cercetare și dezvoltare. Astfel de tratamente pot include medicamente ICU, heparină, dexametazonă și antibiotice, dispozitive pentru diagnostic in vitro/diagnostic companion.