Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Winteroperatie Airside Schiphol Nederland B.V.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90620000 Sneeuwruimingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De scope van de Opdracht betreft alle benodigde sneeuw -en gladheidgerelateerde werkzaamheden en schoonmaakwerkzaamheden gerelateerd aan de-icing activiteiten om de luchthaven Amsterdam Airport operationeel te houden gedurende het winterseizoen. Eveneens het leveren van de gladheidsbestrijdingsmiddelen/smeltmiddelen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Materieel, Diensten & Transport
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90620000 Sneeuwruimingsdiensten
90630000 IJsbestrijdingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het betreft alle benodigde sneeuw -en gladheidgerelateerde werkzaamheden en schoonmaakwerkzaamheden gerelateerd aan de-icing activiteiten om de luchthaven Amsterdam operationeel te houden gedurende het winterseizoen. Deze werkzaamheden worden als verzamelnaam:"Sneeuw -en gladheidbestrijding" genoemd.
De werkzaamheden betreffen voornamelijk sneeuw-en gladheidsbestrijding op uitvoerend niveau, waarbij in samenwerking met SNBV zelf, alle werkzaamheden worden uitgevoerd.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)24951310 IJsbestrijdingsmiddelen
44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
90620000 Sneeuwruimingsdiensten
SNBV maakt tijdens vorst, sneeuwval en ijzel gebruik van smeltmiddelen gedurende het winterseizoen.
De doelstelling van SNBV is door behulp van de smeltmiddelen de continuïteit van de luchthaven te garanderen.
De opdracht onder perceel 2 omvat het volgende:Het op afroep leveren van de volgende producten:
oVloeibaar kaliumformiaat;
oVast calciumchloride;
oVast natriumformiaat en Vloeibaar natriumformiaat;
oWegenzout;
oZand (EASA goedgekeurd)