Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa nabiału i artykułów nabiałowych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Reference number: 18/SGMiŻ/2022
II.1.2)Main CPV code15500000 Dairy products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i artykułów nabiałowych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: