Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Modernizacja strażnicy OSP w Osiecku wraz z zakupem wyposażenia.
Reference number: ZP.271.19.2022
II.1.2)Main CPV code34114000 Specialist vehicles
II.1.4)Short description:
Modernizacja strażnicy OSP w Osiecku wraz z zakupem wyposażenia. Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku oraz Roboty budowlane - Przebudowa remizy OSP Osieck
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
W związku z tym, że obie części niniejszego postępowania stanowią całość zadania inwestycyjnego objętego dofinansowaniem ze Wstępnej Promesy Nr 02/2021/4961/PolskiLad z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i podlegają zasadom wypłaty wynagrodzenia wskazanym we wstępnej promesie, o której mowa powyżej, Zamawiający nie przewiduje płatności częściowych poza możliwo
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34114000 Specialist vehicles
II.2.4)Description of the procurement:
Cz. I - Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku - Dostawa – opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 A. Samochód nowy fabrycznie nieużywany.
Przebudowa remizy OSP Osieck – roboty budowlane
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)45453000 Overhaul and refurbishment work
Roboty budowlane
Przebudowa remizy OSP Osieck Opis przedmiotu zamówienia znajduje się dla
Cz. II w załączniku B i przedmiarze załączonymi do SWZ oraz dokumentacji projektowej.