Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nákup IKT pre potreby univerzity
Reference number: VO-07-2020
II.1.2)Main CPV code30200000 Computer equipment and supplies
II.1.4)Short description:
Predmetom zriadeného DNS sú nákupy bežne používaných IKT zariadení a tlačiarní podľa potrieb Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne na obdobie najbližších 4 rokov.
Ide predovšetkým o nákupy IKT zariadení, ako napr. stolové počítačové zostavy, notebooky, tablety, monitory a ich priameho príslušenstva podľa potrieb univerzity.
V zriadenom DNS verejný obstarávateľ nakupuje aj tlačiarne a multifunkčné zariadenia.
Podrobný opis predmetu zákazky je súčasťou každej vyhlásenej zákazky.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: