Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technické vybavení pro realizaci klíčových aktivit projektu iKAP2 - KPRS_2
II.1.2)Hlavní kód CPV30213000 Osobní počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zadávacího řízení je uzavření 12ti rámcových dohod ve smyslu ust. § 131 a násl. ZZVZ v dílčích částech B; F; G; CH a N potřebných ke zřízení učeben center interaktivní výuky a Center celoživotního vzdělávání a vybavení učebny Polytechnického hnízda v rámci realizace projektu iKAP2_KPRS. Vzor rámcové dohody tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.