Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA V LETU 2022 V OKVIRU OPERATIVNEGA PROGRAMA ZA HRANO IN/ALI OSNOVNO MATERIALNO POMOČ IZ SKLADA ZA EVROPSKO POMOČ NAJBOLJ OGROŽENIM (COVID-19)
Referenčna številka dokumenta: JN-15598
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je: DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA V LETU 2022 V OKVIRU OPERATIVNEGA PROGRAMA ZA HRANO IN/ALI OSNOVNO MATERIALNO POMOČ IZ SKLADA ZA EVROPSKO POMOČ NAJBOLJ OGROŽENIM (COVID-19).