Polska-Dąbrówka: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
2022/S 148-423825
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka w 2023 roku.
Numer referencyjny: IR.271.1.10.2022
II.1.2)Główny kod CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka w 2023 roku.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90533000 Usługi gospodarki odpadami
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka w 2023 roku. Przedmiotem zamówienia obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (instytucje publiczne), c) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK-u (ul. Kościelna 7 w m. Dąbrówka), d) odbiór odpadów z nielegalnych wysypisk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.