Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu způsobenou při výkonu činností spojených s řízením letového provozu na období od 1. 10. 2022 do 30. 9. 2023
II.1.2)Main CPV code66516000 Liability insurance services
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description