Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluga izrade digitalnih obrazovnih sadržaja za učenje po novom strukovnom kurikulumu i digitalnih priručnika za programe cjeloživotnog učenja
Referentni broj: ESF-6/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka92312212 Usluge vezane za pripremu obrazovnih priručnika
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava vanjske usluge za izradu digitalnih priručnika za novonastali kurikulum, odnosno strukovne predmete na razini 4.2, izrada do 1000 minuta video materijala za potrebe programa OO na razini 5 i CU te izrada minimalno 25 digitalnih priručnika i animacija za potrebe programa cjeloživotnog učenja u području kuharstva, posluživanja, somelijerstva i menadžmenta
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 5 493 280.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a92312212 Usluge vezane za pripremu obrazovnih priručnika
II.2.4)Opis nabave: