We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 424283-2022
Česko-Praha: Vzdělávání a školení
2022/S 148-424283
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
JMK - rekvalifikační kurzy pro Jihomoravský kraj VI. 2019 - 2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
80000000 Vzdělávání a školení
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 7 Specifikace a technické podmínky).
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Rekvalifikační kurzy pro oblast svařování - okres Hodonín
Část č.: 7
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Část č.: 8
Část č.: 10