Supplies - 425052-2022
Česko-Brno: Konstrukce a díly
2022/S 148-425052
Oznámení o výsledku zadávacího řízení – veřejné služby
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Ocelové konstrukce pro venkovní vedení VN, NN
II.1.2)Hlavní kód CPV
44212300 Konstrukce a díly
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN, NN.
Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem Systém kvalifikace - Dodávky ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN, NN, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2020-037003.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Část A - Ocelové konstrukce pro venkovní vedení VN
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem této části zakázky je dodávka ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN.
Část B - Ocelové konstrukce pro sloupové distribuční trafostanice
Část č.: 2
Předmětem této části zakázky je dodávka ocelových konstrukcí pro sloupové distribuční trafostanice.
Část C - Ocelové konstrukce pro spínané sestavy
Část č.: 3
Předmětem této části zakázky je dodávka ocelových konstrukcí pro spínané sestavy.
Část D - Ostatní ocelové konstrukce VN a NN
Část č.: 4
Předmětem této části zakázky je dodávka ostatních ocelových konstrukcí VN
Část E - Ocelové konstrukce pro venkovní vedení NN
Část č.: 5
Předmětem této části zakázky je dodávka ocelových konstrukcí pro venkovní vedení NN.