Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego GZ-50 na rok 2023
II.1.2)Main CPV code09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji dla potrzeb Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu. Przewidywana ilość dostarczanego gazu ziemnego w okresie dostawy wynosi 33 102,757 MWh.