Services - 425163-2022
Czechia-Brno: Logging services
2022/S 148-425163
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS
II.1.2)Main CPV code
77210000 Logging services
II.1.4)Short description:
Plánovaným výsledkem zadání veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na jedenáct částí veřejné zakázky, je uzavření jedenácti samostatných smluv o dílo (dále také „smlouvy“) na zajištění služeb pro každý z jedenácti regionů, odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky. Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s.,. a to v rámci vedení 110 kV, vedení 1 až 35 kV a v blízkosti nebo podél vedení do 1000 V, vyjma objektů rozvoden 110kV, transformoven 110/22kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Region - České Budějovice
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zajištění služeb pro každý z jedenácti regionů, odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky. Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s.,. a to v rámci vedení 110 kV, vedení 1 až 35 kV a v blízkosti nebo podél vedení do 1000 V, vyjma objektů rozvoden 110kV, transformoven 110/22kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s.
Region - Jihlava
Lot No: 4
Region - Nové Město na Moravě
Lot No: 6
Region - Písek
Lot No: 8
Region - Znojmo
Lot No: 11