II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Lijekovi s djelovanjem na krv i krvotvorne organe_2.dio
Referentni broj: EVV 79/2022/KBM
II.1.2)Glavna CPV oznaka33690000 Razni lijekovi
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 673 707.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33690000 Razni lijekovi
II.2.4)Opis nabave:
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7