Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zber a odvoz komunálneho odpadu v obci Važec
Reference number: VO/09/2022/JM
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky bude nakladanie s odpadmi v súlade so zákonom č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v obci Važec .
Podrobná špecifikácia je uvedená v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
90510000 Refuse disposal and treatment
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
Predmetom zákazky bude nakladanie s odpadmi v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v obci Važec.
Miesto poskytnutia predmetu zákazky: Úspešný uchádzač/poskytovateľ bude verejnému obstarávateľovi/objednávateľovi poskytovať služby v rozsahu predmetu zákazky v rámci katastrálneho územia Obce Važec, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský samosprávny kraj, Slovenská republika.
Dĺžka trvania zmluvy: Zmluva bude uzatvorená na obdobie 24 mesiacov odo dňa nadobudnutia účinnosti zmluvy. Začiatok plnenia začína plynúť dňom nasledujúcim po zverejnení zmluvy v Centrálnom registri zmlúv.