Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Légi közlekedéssel kapcsolatos elektronikus adatszolgáltatás és szolgáltatásnyújtás
Hivatkozási szám: MOVE/2021/OP/0004
II.1.2)Fő CPV-kód72400000 Internetszolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés a légiközlekedési ágazattal kapcsolatos adatszolgáltatásokra irányul; nevezetesen repülőgépflottákra vonatkozó információszolgáltatásra, valamint olyan hírek és ágazati adatok online biztosítására, amelyek támogatják a Bizottságot a tudásalapú döntéshozatalban a szakpolitikai területek széles skáláján.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 150 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)72400000 Internetszolgáltatások
48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Légijármű-flottákkal kapcsolatos adatok és szolgáltatások.
II.2.1)Elnevezés:
Légi közlekedéssel kapcsolatos webportál
Rész száma: 2
A légiközlekedési ágazattal kapcsolatos webalapú adatok és szolgáltatások.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta’ Dejta u Servizz Elettroniċi Relatati mal-Avjazzjoni
Numru ta' referenza: MOVE/2021/OP/0004
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV72400000 Servizzi ta' l-internet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kuntratt għandu jipprovdi servizzi tad-dejta relatati mal-industrija tat-trasport bl-ajru; jiġifieri sabiex prinċipalment jipprovdi tagħrif dwar flotot ta’ inġenji tal-ajru u biex jipprovdi aħbarijiet onlajn u dejta dwar l-industrija biex jappoġġjaw lill-Kummissjoni fit-teħid tad-deċiżjonijiet ibbażati fuq l-għarfien dwar firxa wiesgħa ta’ oqsma ta’ politika.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: iva
L-offerti jistgħu jintbagħtu għal il-lottijiet kollha
II.2)Deskrizzjoni
II.2.1)Titlu:
Flotot ta’ Inġenji tal-Ajru
Nru tal-lott: 1
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK72400000 Servizzi ta' l-internet
48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Dejta u servizz relatati mal-flotot tal-inġenji tal-ajru.
Portal tal-Internet Relatat mal-Avjazzjoni
Nru tal-lott: 2
Dejta u servizz ibbażati fuq l-Internet relatati mal-industrija tat-trasport bl-ajru.
Služby - 425813-2021
Belgicko-Brusel: Dodávka elektronických údajov a služieb týkajúcich sa letectva
2021/S 162-425813
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodávka elektronických údajov a služieb týkajúcich sa letectva
Referenčné číslo: MOVE/2021/OP/0004
II.1.2)Hlavný kód CPV
72400000 Internetové služby
II.1.4)Stručný opis:
V rámci zákazky sa budú poskytovať dátové služby týkajúce sa odvetvia leteckej dopravy; konkrétne sa budú poskytovať informácie o lietadlových parkoch a online správy a odvetvové informácie na podporu Komisie pri rozhodovaní na základe znalostí v rámci širokého rozsahu oblastí politiky.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Lietadlové parky
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.2.4)Opis obstarávania:
Údaje a služby týkajúce sa lietadlových parkov.
Webový portál týkajúci sa letectva
Časť č.: 2
Webové údaje a služby týkajúce sa odvetvia leteckej dopravy.