Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
210071GZD Aanschaf en onderhoud diverse Bedrijfswagens Gemeentewerf Zwijndrecht
Referentienummer: 210071GZD
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft de aanschaf en het onderhoud van vijf voertuigen ten behoeve van de gemeentewerf van de gemeente Zwijndrecht, die ingezet worden ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Dit betreft in hoofdzaak bedrijfswagens met verschillende afmetingen, lengtes en carrosserievarianten, en personenwagens. De opdracht is opgedeeld in drie percelen. Onderstaand is beschreven welke aantallen en types onder de drie percelen vallen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1: Aanschaf en onderhoud van twee elektrisch aangedreven bedrijfswagens
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34100000 Motorvoertuigen
50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie de Aanbestedingsleidraad 210071GZD Aanschaf en onderhoud diverse Bedrijfswagens Gemeentewerf Zwijndrecht
Perceel 2: aanschaf en onderhoud van twee diesel aangedreven bedrijfswagens
Perceel nr.: 2
Perceel 3: aanschaf en onderhoud van een elektrische personenwagen
Perceel nr.: 3