Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Застраховане имуществото на „Мини Марица - изток” ЕАД
Референтен номер: Реф. №110/2020г.
II.1.2)Основен CPV код66515000 Услуги по застраховане на щети или загуби на имущество
II.1.4)Кратко описание:
Застраховане имуществото на “Мини Марица Изток” ЕАД чрез застраховка покриваща щети нанесени на сгради, съоръжения, машини, гумено транспортна лента, оборудване, транспортни средства без Д.К.№, ж. п. транспортни средства, компютърна техника, стопански инвентар, разходи за придобиване на ДМА, материали, незавършено производство, продукция стоки и амбалаж, за рискове, посочени в техническата спецификация, която е неразделна част от документацията за участие. Предметът на поръчката е разделен на четири обособени позиции, както следва:
Обособена позиция №1 Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-1“;
Обособена позиция №2 Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-север“;
Обособена позиция №3 Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-3“;
Обособена позиция №4 Застраховка на имуществото на Управление, гр.Раднево
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-1“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове66515000 Услуги по застраховане на щети или загуби на имущество
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Имуществена застраховка, покриваща рискове от загуби, повреди и/или разноски, пряко причинени от пожар, експлозии, свлачища и други бедствия и аварии на имуществото на клон рудник „Трояново - 1“, с. Трояново, на сгради, съоръжения, машини, гумено транспортна лента, оборудване, транспортни средства без Д.К.№, ж. п. транспортни средства, компютърна техника, стопански инвентар, разходи за придобиване на ДМА, материали, незавършено производство, продукция стоки и амбалаж. Застраховката ще отговаря на изискванията на Кодекса за застраховането и всички други съотносими нормативни актове.
Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-север“
Обособена позиция №: 2
Имуществена застраховка, покриваща рискове от загуби, повреди и/или разноски, пряко причинени от пожар,
експлозии, свлачища и други бедствия и аварии на имуществото на клон рудник „Трояново - север“, с. Ковачево,
на сгради, съоръжения, машини, гумено транспортна лента, оборудване, транспортни средства без Д.К.№, ж. п.
транспортни средства, компютърна техника, стопански инвентар, разходи за придобиване на ДМА, материали,
незавършено производство, продукция стоки и амбалаж. Застраховката ще отговаря на изискванията на Кодекса
за застраховането и всички други съотносими нормативни актове.
Застраховка на имуществото на клон Рудник „Трояново-3“
Обособена позиция №: 3
експлозии, свлачища и други бедствия и аварии на имуществото на клон рудник „Трояново - 3“, с. Медникарово,
Застраховка на имуществото на Управление
Обособена позиция №: 4
експлозии, свлачища и други бедствия и аварии на имуществото на Управление на „Мини Марица-изток“ ЕАД, гр.
Раднево, на сгради, съоръжения, машини, гумено транспортна лента, оборудване, транспортни средства без Д.К.
№, ж. п. транспортни средства, компютърна техника, стопански инвентар, разходи за придобиване на ДМА,
материали, незавършено производство, продукция стоки и амбалаж. Застраховката ще отговаря на изискванията
на Кодекса за застраховането и всички други съотносими нормативни актове.