Works - 430124-2021
Submission deadline has been amended by:  546254-2021
Poland-Kielce: Construction work for highways, roads
2021/S 164-430124
Contract notice
Works
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok – Lubartów odc. Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy) z podziałem na 2 części
Reference number: O.Ki.D-3.2412.20.2021.mj
II.1.2)Main CPV code
45233100 Construction work for highways, roads
II.1.4)Short description:
Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok – Lubartów odc. Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy) z podziałem na 2 części:
Część I Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Radzyń Podlaski (Węzeł Radzyn Podlaski Północ) o długości 22,329 km;
Część II Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część I Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Radzyń Podlaski (Węzeł Radzyn Podlaski Północ) o długości 22,329 km
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Projektowany odcinek drogi ekspresowej S19 Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Kock (początek obwodnicy) stanowi fragment projektowanej drogi ekspresowej S19 leżącej w korytarzu komunikacyjnym VIA CARPATIA oraz zlokalizowany jest na terenie województwa lubelskiego, w powiatach: bialskim, radzyńskim, na terenie gmin Międzyrzec Podlaski, Kąkolewnica, Radzyń Podlaski i Miasto Radzyń Podlaski oraz radzyński, lubartowski, na terenie gmin Radzyń Podlaski, Borki, Kock.
W ramach zadania przewidziana jest budowa drogi ekspresowej S19:
CZĘŚĆ I na odcinku Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Radzyń Podlaski (Węzeł Radzyń Podlaski Północ) o długości 22,329 km.
W zakres rzeczowy zadania wchodzi również:
1) budowa węzłów drogowych:
- węzeł „Kąkolewnica”
- węzeł „Radzyń Podlaski Północ”
2) przebudowa istniejących dróg w zakresie kolizji z drogą ekspresową,
3) budowa dróg innych niż droga ekspresowa w tym zmiana przebiegu istniejących dróg, w celu przywrócenia naruszonych połączeń drogowych lub zapewnienia dojazdu do nieruchomości,
4) budowa obiektów inżynierskich: 11 wiaduktów, 4 mostów, 6 przejść dla zwierząt,
5) budowa systemu odwodnienia terenu, w tym urządzenia odwadniające korpus drogowy: rowy drogowe, kanalizację deszczową, urządzenia podczyszczające, zbiorniki retencyjne, retencyjno-infiltracyjne i inne,
6) urządzenia ochrony środowiska, w szczególności: zabezpieczenia akustyczne, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno–naprowadzającym, zieleń i ogrodzenie drogi ekspresowej, ekrany przeciwolśnieniowe,
7) infrastrukturę dla potrzeb obiektów przy drodze ekspresowej zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej w tym: sieci energetyczne zasilające i oświetleniowe, sieci wodociągowe, sieci i urządzenia oczyszczające ścieki, kanalizację deszczową wraz z urządzeniami podczyszczającymi i inne,
8) przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod
i nadziemnej: urządzeń teletechnicznych i energetycznych, sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej i odprowadzającej ścieki, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych i hydrologicznych, urządzeń kolejowych i innych,
9) wyburzenia budynków i obiektów budowlanych, rozbiórkę elementów dróg, przepustów i innych,
10) sieć teletechniczną na potrzeby Zamawiającego,
11) oświetlenie drogowe,
12) organizację ruchu i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego
13) oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników w zakresie zapewniającym skuteczne odprowadzenie wody z pasa drogowego,
Część II Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km
Lot No: 2
CZĘŚĆ II na odcinku Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km.
- węzeł „Radzyń Podlaski Południe”;
- węzeł „Borki” ;
2) Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP):
- MOP Paszki – kat. I, strona lewa ok. 6+642;
- MOP Sitno – kat. I, strona prawa ok. 8+319;
3) przebudowa istniejących dróg w zakresie kolizji z drogą ekspresową,
4) budowa dróg innych niż droga ekspresowa w tym zmiana przebiegu istniejących dróg, w celu przywrócenia naruszonych połączeń drogowych lub zapewnienia dojazdu do nieruchomości,
5) budowa obiektów inżynierskich: 7 wiaduktów, 2 kładki dla pieszych, 2 przejść dla zwierząt,
6) system odwodnienia terenu, w tym urządzenia odwadniające korpus drogowy: rowy drogowe, kanalizację deszczową, urządzenia podczyszczające, zbiorniki retencyjne, retencyjno-infiltracyjne i inne,
7) urządzenia ochrony środowiska, w szczególności: zabezpieczenia akustyczne, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno–naprowadzającym, zieleń i ogrodzenie drogi ekspresowej, ekrany przeciwolśnieniowe,
8) infrastrukturę dla potrzeb obiektów przy drodze ekspresowej zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej w tym: sieci energetyczne zasilające i oświetleniowe, sieci wodociągowe, sieci i urządzenia oczyszczające ścieki, kanalizację deszczową wraz z urządzeniami podczyszczającymi i inne,
9) przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod
10) wyburzenia budynków i obiektów budowlanych, rozbiórkę elementów dróg, przepustów i innych,
11) sieć teletechniczną na potrzeby Zamawiającego,
12) oświetlenie drogowe,
13) organizację ruchu i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego
14) oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników w zakresie zapewniającym skuteczne odprowadzenie wody z pasa drogowego,