Szolgáltatások - 433090-2014
Normál nézet megjelenítése
Belgium-Brüsszel: A megújuló fűtéssel és hűtéssel kapcsolatos európai technológiai platform kulcsfontosságú tevékenységeinek támogatása
2014/S 246-433090
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatások
2004/18/EK irányelv
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
A megújuló fűtéssel és hűtéssel kapcsolatos európai technológiai platform kulcsfontosságú tevékenységeinek támogatása.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Szolgáltatási kategória száma 11: Vezetési tanácsadó szolgáltatások [6] és az ezzel összefüggő szolgáltatások
A teljesítés helye: Főként a nyertes ajánlattevő helyiségei.
NUTS-kód
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
A megújuló fűtéssel és hűtéssel kapcsolatos európai technológiai platform – az Európai Közösség kutatási, technológiafejlesztési és demonstrációs tevékenységekre vonatkozó 7. keretprogramjának támogatásával – az alábbi 5 ütemtervet dolgozta ki (amelyek az alábbi weboldalról ingyenesen letölthetők: http://www.rhc-platform.org):
— szoláris fűtésre és hűtésre vonatkozó technológiai menetrend (közzététel ideje: 2014. június),
— geotermikus technológiai ütemterv (közzététel ideje: 2014. március),
— biomasszára vonatkozó technológiai ütemterv (közzététel ideje: 2014. március),
— több területet érintő technológiai ütemterv (közzététel ideje: 2014. március),
— megújuló fűtési és hűtési technológiákra vonatkozó közös végrehajtási ütemterv (közzététel ideje: 2014. június).
Értékelni és jelenteni kell a fent említett ütemtervek kivitelezési fokát.
Ezenkívül tanulmányt és jelentést kell készíteni a fűtési és hűtési ágazat néhány meghatározott aspektusáról (a megújuló és a fosszilis tüzelőanyagon alapuló rendszerek vonatkozásában egyaránt), különös tekintettel a fűtő- és hűtőiparban történt fejleményekre.
Végül a sikerek és sikertelenségek okainak feltárása érdekében elemzést kell készíteni a fogyasztók viselkedéséről és a fűtési és hűtési ágazat legfontosabb üzleti modelljeiről.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
79419000 Értékelési tanácsadó szolgáltatások, 79411100 Üzleti fejlesztési tanácsadó szolgáltatások, 73000000 Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
Az ár legfeljebb 750 000 EUR lehet. Az ezt meghaladó árú pályázatokat elutasítják.
Becsült érték áfa nélkül: 750 000 EUR
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): nem