Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa szwów chirurgicznych
Reference number: DZ.3321.33.2021
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zad.1- Szew niewchłanialny, pleciony, poliestrowy powlekany polibutylanem
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33141121 Surgical sutures
33141120 Clip, suture, ligature supplies
Zad.2- Szew syntetyczny, monofilamentowy, niewchłanialny
Lot No: 2
Zad.3- Materiały hemostatyczne
Lot No: 3
Zad.8 - Ładunki do staplera
Lot No: 8
Zad.12- Plecionka syntetyczna, powlekana na Oddział Ortopedii
Lot No: 12
Zad.14- Materiały do hemostazy na Oddział Ortopedii
Lot No: 14
Zad.15 - Specjalistyczny szew do zabiegów ortopedycznych metodą artroskopową na Oddział Ortopedii
Lot No: 15
Zad.16 - Specjalistyczny szew do zabiegów ortopedycznych metodą artroskopową wzmacniany włóknami poliamidowymi na Oddział Ortopedii
Lot No: 16
Zad.18- Szwy do laparoskopowego usuwania wyrostka dla Bloku Operacyjnego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Lot No: 18