Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
NHI wil opdracht geven voor het opleveren van een werkend en gebruiksklare website en dataportaal voor de waterschap datasets. Met deze aanbesteding zoekt het NHI een partij die deze upgrade van het dataportaal en de website www.NHI.nu kan uitvoeren.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72400000 Internet services
48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Opdrachtgever is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één leverancier ten behoeve van deze opdracht. De verwachte ingangsdatum is 1 november 2021. Na oplevering van de website en het dataportaal betreft deze opdracht ook het drie jaar beheren en onderhouden van de website en het dataportaal.
De overeenkomst kan 2 (twee) keer voor een periode van 1 (één) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden eenzijdig door Opdrachtgever worden verlengd.