Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 435173-2016
Magyarország-Balatonfüred: Parkolóház építése
2016/S 239-435173
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A FINA 2017. Úszó-, Vízilabda-, Műugró-, Műúszó- és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez kapcsolódó parkoló fejlesztése Balatonfüreden.
II.1.2)Fő CPV-kód
45213312 Parkolóház építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Alapmennyiség (I. feladatcsoport):
Zákonyi F. utcai parkoló, 8230 Bfüred, Zákonyi F. u., 95/8. hrsz.
— telek: 6 996 m².
Bruttó beépítettség:
— térfelszín alatt: 6 016 m²,
— térfelszín felett: 500,49 m²,
— hasznos m²: 5 517,69 m²,
— 2 db akadálymentes lift,
— bekötő útszakasz garázshoz 20 m²,
— Écsy L. utca, bejárat: 683 m².
Ezen kívül elvégzendő főbb munkanemek:
— beléptető rendszer, forgalomvezérlés,
— közműkiváltások, járda.
Opcionális Mennyiség (II. feladatcsoport):
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45223310 Föld alatti parkolóhely építése
45111100 Bontási munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: