There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 436489-2022
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2022/S 153-436489
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
VÁLLALKOZÁSI SZERZŐDÉS A KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 AZONOSÍTÓ SZÁMÚ PROJEKT KERETÉBEN LENTI, RÉDICS FIDIC SÁRGA KÖNYV FELTÉTELEI SZERINT
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
VÁLLALKOZÁSI SZERZŐDÉS A KEHOP-2.2.2-15-2016-00108 AZONOSÍTÓ SZÁMÚ PROJEKT KERETÉBEN LENTI, RÉDICS, BELSŐSÁRD, KÜLSŐSÁRD, RESZNEK, PÓRSZOMBAT, SZILVÁGY, JÁNOSHÁZA, KEMENESPÁLFA, KISSOMLYÓ, NEMESKERESZTÚR, KARAKÓ, DUKA, ZALALÖVŐ TELEPÜLÉSEKEN MEGVALÓSÍTANDÓ SZENNYVÍZTISZTÍTÓ TELEP ÉS CSATORNAHÁLÓZAT FEJLESZTÉSI FELADATAINAK ELLÁTÁSÁRA VONATKOZÓAN, A FIDIC SÁRGA KÖNYV FELTÉTELEI SZERINT
KEHOP-2.2.2-15-2016-00108
AZONOSÍTÓSZÁMÚ PROJEKT
Meglévő szennyvíztisztító helye: Lenti hrsz:023/4
A szerződés átalánydíjas jellegére tekintettel a fenti mennyiségek és feladatok tájékoztató jellegűek.
A beszerzés tárgyát és a nyertes ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat részletesen a műszaki dokumentáció (III.-V. kötetek) tartalmazza.
Az indikatív terv szintű mennyiségeket tartalmazó indikátor táblázat, valamint a tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.
Meglévő szennyvíztisztító helye: Jánosháza hrsz:46
Meglévő szennyvíztisztító helye: Zalalövő hrsz:058/2