Jelen pontot részletesebben a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák – figyelemmel arra, hogy jelen mezőben a karakterek száma korlátozott.
2. AK a Kbt. 35. § (8) bekezdésére figyelemmel nem követeli meg, és nem teszi lehetővé a szerződés teljesítése érdekében gazdálkodó szervezet létrehozását.
5. Az ajánlatnak tartalmaznia kell az AT Kbt. 66. § (2) bekezdésében foglaltaknak megfelelő eredeti nyilatkozatát.