Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese aanbesteding AV- middelen (touchscreens) t.b.v. Lentiz onderwijsgroep
II.1.2)Main CPV code32320000 Television and audio-visual equipment
II.1.4)Short description:
Aanbestedende dienst:
Deze aanbesteding wordt in de markt gezet door Lentiz onderwijsgroep te Vlaardingen
Voor meer algemene informatie verwijzen wij u graag naar de website www.lentiz.nl
Verus:
Verus, vereniging voor katholiek en christelijk onderwijs, zal procedureel ondersteunen bij het uitvoeren van de aanbesteding. Voor meer informatie www.verus.nl
Doel van aanbesteding
Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met 1 leverancier. De Raamovereenkomst zal een looptijd hebben van drie (3) jaar, met tweemaal een optie tot verlenging van één (1) jaar.
De intentie is om de Raamovereenkomst volgens planning van kracht te laten gaan en worden gevolgd door een eerste offerte-aanvraag voor een eerste concrete opdracht.
Scope:
Het aanbieden van Av middelen conform aanbestedingsstukken. de specificaties zoals tenminste staat beschreven in bijlage 8.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30212000 Minicomputer hardware
30213200 Tablet computer
30231320 Touch screen monitors
32320000 Television and audio-visual equipment
32321200 Audio-visual equipment
50320000 Repair and maintenance services of personal computers
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: wens 1 / Weighting: 25
Quality criterion - Name: wens 2 / Weighting: 20
Quality criterion - Name: wens 3 / Weighting: 15
Price - Weighting: 10