Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tolmácsolási szolgáltatások biztosítására irányuló keretszerződés
Hivatkozási szám: Frontex/OP/76/2019/MS
II.1.2)Fő CPV-kód79540000 Tolmácsolási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés tárgya szinkron- és konszekutív tolmácsolási szolgáltatások biztosítása a feladatmeghatározásban (II. melléklet) részletezett tolmácsolási szolgáltatásokhoz szükséges berendezések bérlésével együtt.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A keretszerződés tárgya a következő:
1) szakmai szolgáltatások biztosítása szinkron- és konszekutív tolmácsolás területén különböző, a Frontex által Varsóban vagy annak közvetlen közelében szervezett értekezletek és konferenciák során. A feladatok elsősorban a Frontex vezetői testületének (magas szintű) értekezleteit érintik, azonban a Frontex egyéb események során is igényt tarthat tolmácsolási szolgáltatásokra Varsóban vagy egyéb helyszínen;
2) a tolmácsolási szolgáltatáshoz szükséges berendezések bérlése, amelyek a Frontex kérése szerint kerülnek megrendelésre.